Ustanowienie i błogosławieństwo nowych lektorów dekanatu Dębica-Wschód. Aktu ustanowienia i błogosławieństwa nowych lektorów dokonał rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie ks. dr Jacek Soprych. Przekonywał ich, że to oni powinni być pierwszymi słuchaczami czytanego przez nich słowa Bożego, by ono najpierw w nich pracowało i ich przemieniało, a wtedy – dzięki przyjęciu Słowa, utożsamieniu się …




