Rozpoczynamy Adwent – czas szczególnego przygotowania na spotkanie z Chrystusem na końcu czasów i do owocnego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia. Zachęcam do podjęcia postanowień i wyrzeczeń, które pomogą nam otworzyć serca dla Chrystusa oraz do żarliwszej modlitwy. Od jutra rozpoczniemy Msze Św. roratnie. Uczestnictwo w nich, to szczególna okazja, aby wraz z Maryją czuwać i …
lis R archiwum
lis 30
Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom
Zgodnie z tradycją okres Adwentu jest dla nas wszystkich czasem szczególnej troski o ludzi ubogich, samotnych i potrzebujących naszego wsparcia. Zwracam się zatem z uprzejmą prośbą o życzliwe wsparcie ogólnopolskiego dzieła, jakim jest Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom (Świeca Caritas). Cena świecy to 9 zł.
lis 15
Spotkanie młodych
lis 09
Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Gminie Dębica
Zbliżają się coroczne obchody Rocznicy Odzyskania Niepodległości Polski. Celebrowanie Święta Niepodległości jest kluczowe dla kształtowania tożsamości narodowej. Umożliwia to docenienie wartości wolności i patriotyzmu, co jest fundamentem budowania świadomego i zaangażowanego społeczeństwa. Zródło: https://ugdebica.pl





