We wtorek rozpoczniemy miesiąc październik. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy w kościele a także zachęcam do rodzinnej modlitwy! Nabożeństwa różańcowe będą w naszym kościele przez cały październik w dni powszednie od poniedziałku do piątku po Mszy Św. o g. 17.00, w soboty po Mszy Św. o g. 7.00 a w niedzielę o g. 11.30. Od …




