Tradycją lat ubiegłych 3 września 2024 r. parafianie ze Stasiówki wzięli udział w Pieszej Pielgrzymce do Sanktuarium Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Zawadzie. Po trudach pielgrzymowania wspólnie złożyli pokłon Pani Zawadzkiej a o godz. 18.00 wzięli udział w Uroczystej Mszy Świętej na zakończenie pielgrzymki. https://youtu.be/y_APVO3Pd0o?si=L9hoSTZQRgW7UjYN




