Po zakończeniu roku szkolnego dzieci klasy trzeciej wraz z rodzicami i rodzeństwem udały się w pielgrzymkę dziękczynną do Sanktuarium św. Rity w Nowym Sączu. Na miejscu przywitał nas deszcz, ale pielgrzymi tym nie zrażeni udali się do wnętrza Sanktuarium, gdzie o godz. 11.00 rozpoczęła się Msza Święta. Na miejscu przywitał nas ks. dr Piotr Jaworski, …




