„Żyję w Kościele” to hasło 42 Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę, która rozpocznie się 17 sierpnia 2024 r. Pątnicy naszej parafii powędrują w grupie 11. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 8 sierpnia 2024 r. o godz. 19.00 w Domu św. Jadwigi przy parafii św. Jadwigi w Dębicy.




