Aż 2500 dziewcząt z całej diecezji przyjechało do Zakliczyna, by wspólnie modlić się, świętować, budować wspólnotę. Również z naszej parafii wyruszyła ponad 20 osobowa grupa, której opiekunem był p. mgr Łukasz Kubek, a pomagały p. Elżbieta Miazga i p. Magdalena Puk. Diecezjalna pielgrzymka Dziewczęcej Służby Maryjnej była wydarzeniem na tyle dużym dla Zakliczyna, że wymagała …




