Film „Maryja. Matka ludzkości”

Od 30 sierpnia w kinach będzie można zobaczyć film „Maryja. Matka ludzkości”. Jego fabuła opiera się na najstarszym opisie objawień w Guadalupe. W filmie zobaczymy m.in. przepiękne ujęcia z tętniącego życiem największego na świecie sanktuarium maryjnego oraz śledztwo w sprawie najbardziej niezwykłego wizerunku Maryi, który pozostaje wyzwaniem dla naukowców i znakiem dla wiernych. Niezwykle wzruszającymi momentami filmu są świadectwa ludzi z całego świata o cudach, których doświadczyli za wstawiennictwem Matki Bożej. Są one dowodem na to, jak nieskończona miłość Maryi, Matki każdego człowieka, pociesza i leczy.