Wójt gminy Dębica oraz Sołtys Sołectwa Stasiówka gorąco zapraszają wszystkich mieszkańców na piknik Rodzinny który odbędzie się w najbliższą sobotę 3 sierpnia na boisku szkolnym. W programie wiele atrakcji, dmuchańce, animację, wata cukrowa, popcorn, kiełbaski z grilla oraz słodkości. A od godz. 20.00 zabawa z zespołem Albatros przy naszej remizie.





